Candidats
i candidates

Taula de circumscripcions

Claustre universitari: Doctorandes en Lluita

Titulars

  1. Ferran Medina Jover
  2. Laura Maldonado Murciano
  3. Laura Sicilia Matas
  4. Carlos Campos Rodriguez
  5. Leon Freude
  6. Inés Domínguez López
  7. Isabella Parilli Moser

Suplents

  1. Jaume Boned Garau
  2. Joan Sala Gastón
  3. Paula Lopez-Gamundi

Junta de Facultat d’Economia i Empresa

Titulars

  1. Leon Freude
  2. Lina Jiseth Solarte Fuentes

Claustre Universitari

Titulars

  1. Greta Nieto Gonzalez
  2. Mireia Peiro Llordes
  3. Daniel Cidranes Rubio

Suplents

  1. Nina Felis Colomer
  2. Martí Planas Pulido

Claustre Universitari

Titulars

  1. Andrea Mata Julian
  2. Hugo Moreno Martinez
  3. Ines Laliberte Cutillas
  4. Quim Vaque Mateos
  5. Marta Alvarez Claramunt
  6. David Funez Orea

Suplents

  1. Naiara Navarlaz Lopez
  2. Leo Cantos Behrend
  3. Anna Lorente Cortes
  4. Joaquim Borrull Ferrer

Claustre Universitari

Titulars

  1. Maria Estrade Moragas
  2. Mikel Aulet Balseiro

Suplents

  1. Lorena Silva Balseiro

Juntes de Facultat

Titulars

  1. Maria Estrade Moragas
  2. Lorena Silva Balseiro
  3. Mikel Aulet Balseiro
  4. Anna Lopez Vara
  5. Víctor Garcia Pizarro
  6. Daniel Gonzalez Rubio

Suplents

  1. Ariadna Herrera Freixes
  2. Neus Estrada Brull
  3. Oriol Vilanova Pages

Claustre Universitari

Titulars

  1. Laura Cots Roig
  2. Genís Vives Cantero
  3. Gisele Camuñas Campo
  4. Joan Bausa Soriano
  5. Laura Gratacos Camos
  6. Hector Martinez Belmonte
  7. Berta Climent Llopart
  8. Antoni Bancells Guiu
  9. Judit Santarrosa Garcia

Suplents

  1. Eugeni Rodriguez Gimenez
  2. Yaiza Moreno Castro
  3. Marc Manso i Pujol
  4. Clara Llorens de la Cruz
  5. Joan Mangues Sempere
  6. Omnia L’Bakkali Tahiri el Adil

Juntes de Facultat

Titulars

  1. Yaiza Moreno Castro
  2. Marc Manso i Pujol 
  3. Judit Santarrosa Garcia
  4. Guillermo Ramírez Martín
  5. Berta Colomer Rubio
  6. Maria Garcia Querol
  7. Arnau Ferrer i Vila
  8. Laia Burdoy Muñoz
  9. Berta Climent Llopart
  10. Edgar Casado Garcia
  11. Marta Hubach Coromina
  12. Joan Bausa Soriano
  13. Clara Llorens de la Cruz
  14. Ivan Olmedo Palomino
  15. Gisele Camuñas Campo

Suplents

  1. Joaquim Ferrer Jori
  2. Omnia L’Bakkali Tahiri el Adil
  3. Genís Vives Cantero
  4. Lluc Servera Caldentey
  5. Geissa Merino Tardiu
  6. Miquel Rosselló Xamena
  7. Laura Gratacos Camos
  8. Martí Abril Vicario
  9. Alexia Sarda i Camacho
  10. Marc Lora Carnicero

Ensenyament: Ciències Polítiques i de l’Administració

Consell d’Estudis

Titulars

  1. Marta Hubach Coromina
  2. Marc Lopez Sanchez
  3. Berta Pallares Murillo
  4. Antoni Bancells Guiu
  5. Berta Climent Llopart
  6. Jordi Lavilla Canadell
  7. Carla Cantarero Alcantara
  8. Arnau Mallen Boronat
  9. Carlota Poch Olivella
  10. Oriol Rifa Moro
  11. Julia Alpiste Gruas

Suplents

  1. Joan Bausa Soriano
  2. Berta Cerezo Casado
  3. Victor Lopez Gargallo
  4. Gisele Camuñas Campo
  5. Natalia Marine Gene
  6. Joan Mangues Sempere
  7. Maria Moreno Albiol
  8. Marc Manso i Pujol

Ensenyament: Criminologia i Investigació Privada

Consell d’Estudis

Titulars

  1. Berta Colomer Rubio
  2. Ada Martínez Martín 
  3. Carlos Manuel Gallo Luna
  4. Duna Pascual March

Ensenyament: Dret

Consell d’Estudis

Titulars

  1. Judit Santarrosa Garcia
  2. Ivan Olmedo Palomino
  3. Marta Hubach Coromina
  4. Jordi Lavilla Canadell
  5. Rocio Lisbeth Murga Garcia
  6. Antoni Bancells Guiu
  7. Berta Climent Llopart
  8. Maria Garcia Querol
  9. Laura Gratacos Camos
  10. Julia Alpiste Gruas
  11. Berta Cerezo Casado
  12. Carlota Poch Olivella
  13. Clara Llorens de la Cruz
  14. Joaquim Ferrer Jori
  15. Gisele Camuñas Campo

Suplents

  1. Genís Vives Cantero
  2. Laura Cots Roig
  3. Omnia L’Bakkali Tahiri el Adil
  4. Geissa Merino Tardiu
  5. Miquel Rosselló Xamena
  6. Alexia Sarda i Camacho
  7. Martí Abril Vicario

Ensenyament: Gestió i Administració Pública

Consell d’Estudis

Titulars

  1. Clara Llorens de la Cruz
  2. Edgar Casado Garcia
  3. Maria Garcia Querol

Claustre Universitari

Titulars

  1. Julia Sadurni Palleja
  2. Santiago Javier Pino Figueredo
  3. Judit Matas Redondo
  4. Miguel Angel Palos Nevado
  5. Nuria Carnicer Fuster
  6. Francesc Baltasar de Rosselló
  7. Almodis Cebria Salvador
  8. Ivan Castillo Guilera
  9. Silvia Plana Llosa
  10. Pau Codina Recasens
  11. Noemi Ortega Sanchez

Suplents

  1. Sebastia Caldentey Cloquell
  2. Aritz Bel Martinez
  3. Alicia Saldarriaga Agudelo
  4. Judit Rojals Serrano
  5. Martí Oliver Luque
  6. Joan Gimenez Anglada

Juntes de Facultat: Estudiants crítics

Titulars

  1. Sebastià Caldentey Cloquell
  2. Noemí Ortega Sánchez
  3. Aritz Bel Martínez
  4. Silvia Plana Llosa
  5. Francesc Baltasar de Rosselló
  6. Maria Lecha Solé
  7. Pau Codina Recasens
  8. Núria Carnicer Fuster
  9. Ivan Castillo Guilera
  10. Judit Matas Redondo
  11. Miguel Angel Palos Nevado
  12. Alicia Saldarriaga Agudelo
  13. Irina Gay i Grau

Suplents

  1. Santiago Javier Pino Figueredo
  2. Júlia Sadurní Pallejà
  3. Miguel Domínguez Martí
  4. Almodis Cebrià Salvador
  5. Martí Oliver Luque
  6. Ana-Maria Zambrano Torres

Ensenyament: Economia

Consell d’Estudis: Estudiants Crítics

Titulars

  1. Maria Lecha Solé
  2. Ivan Castillo Guilera
  3. Ana-Maria Zambrano Torres
  4. Aritz Bel Martínez
  5. Martí Oliver Luque
  6. Joan Gimenez Anglada

Ensenyament: Sociologia

Consell d’Estudis: Estudiants Crítics

Titulars

  1. Irina Gay i Grau
  2. Francesc Baltasar de Rosselló
  3. Noemí Ortega Sánchez 
  4. Miguel Domínguez Martí
  5. Núria Carnicer Fuster
  6. Pau Codina Recasens
  7. Judit Rojals Serrano
  8. Alicia Saldarriaga Agudelo

Suplents

  1. Almodis Cebrià Salvador
  2. Miguel Angel Palos Nevado
  3. Sebastià Caldentey Cloquell
  4. Júlia Sadurní Pallejà

Circumscripció Facultat d'Educació

Claustre universitari

Titulars

  1. Julia Montserrat Ruiz
  2. Pol de la Torre Moral
  3. Maria Juanati Grau
  4. Guillem Ortega Oliver
  5. Alejandro Mendoza Molina
  6. Montserrat Miro Marrugat
  7. Oriol Vives Ortiz
  8. Mary Grace Hernandez Ilagan
  9. Carla Casanovas Urrea
  10. Patricia Campmany Ripoll

Suplents

  1. Maria Garriga Rosell
  2. Arnau Ricart Gomariz
  3. Cristina Leon Aubarell
  4. Anna Bertran Garrabou
  5. Soledad Medrano Nuñez
  6. Eva Martinez Manso
  7. Olivia Ana Marti Janda

Juntes de Facultat: Assemblea de Mundet d’Estudiants

Titulars

  1. Guillem Ortega Oliver
  2. Pol de la Torre Moral
  3. Patricia Campmany Ripoll 
  4. Oriol Vives Ortiz
  5. Carla Casanovas Urrea 
  6. Alejandro Mendoza Molina 
  7. Soledad Medrano Nuñez
  8. Anna Bertran Garrabou
  9. Maria Juanati Grau
  10. Olivia Ana Marti Janda
  11. Cristina Leon Aubarell
  12. Laia Soto Soto
  13. Eva Martinez Manso

Claustre universitari

Titulars

  1. Judit Badia Mata
  2. Anna Gironella Torrent
  3. Merce Nuñez Ruiz
  4. Joan Perez Manso
  5. Anna Carapuig Masnou

Suplents

  1. Menna Sanchez Pueyo
  2. Paula Sanchez del Val
  3. Laia Argelaguet Franquelo

Juntes de Facultat: Assemblea de Farmàcia

Titulars

  1. Anna Gironella Torrent
  2. Mercè Nuñez Ruiz
  3. Anna Carapuig Masnou
  4. Joan Pérez Manso
  5. Judit Badia Mata
  6. Paula Sánchez del Val
  7. Menna Sànchez Pueyo
  8. Laia Argelaguet Franquelo

Ensenyament: Farmàcia

Consell d’Estudis: Assemblea de Farmàcia

Titulars

  1. Joan Pérez Manso
  2. Anna Carapuig Masnou
  3. Judit Badia Mata
  4. Mercè Núñez Ruiz
  5. Paula Sánchez del Val
  6. Menna Sànchez Pueyo
  7. Alícia Carmona Nevado
  8. Anna Gironella Torrent
  9. Laia Argelaguet Franquelo

Claustre universitari

Titulars

  1. Yolanda Souto Bonnin
  2. Logan Tamayo Gomez 
  3. Antonina Oliver Coll
  4. Joan Ros Benet
  5. Abril Rasua Blasco

Suplents

  1. Menna Sanchez Pueyo
  2. Paula Sanchez del Val
  3. Laia Argelaguet Franquelo

Juntes de Facultat: Assemblea de Lletres

Titulars

  1. Alex Castro Pizarro
  2. Logan Tamayo Gómez
  3. Gisela Santero Piqué 
  4. Joan Ros Benet
  5. Yolanda Souto Bonnin
  6. Cristina Homet Castillo
  7. Abril Rasúa Blasco
  8. Aina Bussé Ermi
  9. Antonina Oliver Coll
  10. Yanela Rimada Viscarra

Ensenyament: Filologia

Consell d’Estudis: Assemblea de lletres

Titulars

  1. Gisela Santero Piqué
  2. Alex Castro Pizarro
  3. Adrià Cañellas Calderó
  4. Aina Bussé Ermi
  5. Aitor Lakhwani Sánchez
  6. Logal Tamayo Gómez
  7. Cristina Homet Castillo
  8. Maria Vidal Vilarmau
  9. Carlos Valero Mora
  10. Yanela Rimada Viscarra

Claustre universitari

Titulars

  1. Marina Pomar Obre
  2. Marc Lara Crosas

Suplents

  1. Arnau Guardia Duran

Juntes de Facultat: Assemblea d’Estudiants de Filosofia

Titulars

  1. Maria Feliu Gil
  2. Arnau Guardia Duran
  3. Laia Milan Vidal
  4. Julia Samperi Urrea
  5. Ricard Royo Hurtado
  6. Joan Martinez Sala
  7. Alba Mas Sala
  8. Raimon Clotet i Caballe
  9. Albert Caldero Bardaji
  10. Cristina Pairet Perez
  11. Francesc Xavier Marques Carreras
  12. Marina Pomar Obre

Consell d’Estudis: Assemblea d’Estudiants de Filosofia

Titulars

  1. Julia Samperi Urrea
  2. Marc Lara Crosas
  3. Alba Mas Sala
  4. Francesc Xavier Marques Carreras
  5. Marina Pomar Obre
  6. Raimon Clotet i Caballe

Claustre universitari

Titulars

  1. Adriana Nadal Matosas
  2. Irene Agudo Zamora
  3. Adrià Babiano Novella

Suplents

  1. Pau Buchaca Martin
  2. Julia Ladero Galvez

Juntes de Facultat: Candidatura ALF - Alumnes de Física

Titulars

  1. Aina Gaya Avila 
  2. Sara Portero Castillo
  3. Asier Gonzalez i Garcia
  4. Alex Rozalen Millan
  5. Pau Mus Lopez
  6. Lucia Tormo Bañuelos
  7. Daniel del Pozo Bueno
  8. Adrià Hernandez i Pineda
  9. Ignasi Lopez Gabarro
  10. Julia Ladero i Galvez
  11. Laura Parra Gutierrez
  12. Valeria Marlene Pastor Juro
  13. David Merino Gallardo
  14. Adrià Babiano Novella

Suplents

  1. Joan Nuñez Gorbacho

Consell d’Estudis: Alumnes de Física - ALF

Titulars

  1. Lucia Tormo Bañuelos 
  2. Joan Nuñez Corbacho
  3. Sergio Jimenez Torrejon
  4. Ignasi Lopez Gabarro
  5. Irene Agudo Zamora
  6. Paula Aparicio Gonzalez
  7. Laia Montella Manuel
  8. Alejandro Gil Morente
  9. Julia Ladero i Galvez
  10. Pau Buchaca Martín

Suplents

  1. Daniel Eloi Perrella Benitez
  2. Marc del Alcazar Julia
  3. Carles Roque Greoles
  4. Gemma Ricomà Martínez

Claustre universitari

Titulars

  1. Marta Amat Sivill
  2. Enric Sagarra Pascual
  3. Marc Piedrafita Torras
  4. Carme Palmer Planas
  5. Gori Masip Maso
  6. Julia Moncasi Borras

Suplents

  1. Pol Martinez Junca
  2. Aina Cornella Cort
  3. Oriol Camprubi Fabregas
  4. Teresa Sangra Bruguera

Claustre universitari

Titulars

  1. Caterina Canales Garcia
  2. Pau Morraja Asensio

Claustre universitari

Titulars

  1. Marta Herranz Lozano
  2. Jordi Garriga Puig
  3. Marc Peradalta i Negre

Suplents

  1. Joana Pidelaserra Argilaga
  2. Roger Asensi Arranz

Juntes de Facultat: Assemblea de Matemàtiques i Informàtica

Titulars

  1. Joana Pidelaserra Argilaga
  2. Roger Asensi Arranz
  3. Dana Sánchez Oussedik
  4. Marc Peradalta i negre
  5. Marta Herranz Lozano
  6. Jon Ferreras Alegre
  7. Jordi Garriga Puig
  8. Laia Carreras Carbonell
  9. Pau Punset i Pou
  10. Guillem Quingles Daví

Ensenyament: Matemàtiques

Consell d’Estudis: Assemblea de Matemàtiques i Informàtica

Titulars

  1. Dana Sánchez Oussedik
  2. Roger Asensi Arranz
  3. Marta Herranz Lozano
  4. Marc Peradalta i Negre
  5. Jordi Garriga Puig
  6. Joana Pidelaserra Argilaga
  7. Jon Ferreras Alegre

Suplents

  1. Pau Punset i Pou
  2. Laia Carreras Carbonell
  3. Guillem Quingles Daví

Claustre universitari

Titulars

  1. David Olivart Rius
  2. Sara Hamann Julia
  3. Mar Carreto Casanovas
  4. Erika Gonzalez Chivite
  5. Helena Ramirez Vazquez

Suplents

  1. Bereniç del Pozo Blanco
  2. Maria Hidalgo Sanuy
  3. Daniel Carrillo Canales

Ensenyament: Grau de Medicina - Campus Bellvitge

Consell d’Estudis: UBEMB

Titulars

  1. Daniel Carrillo Canales
  2. Nuria Mendez Echevarria
  3. Maria Hidalgo Sanuy
  4. Marc Para Mateu 
  5. Maria Mateo Espejo
  6. Laura Escalante Coscojuela
  7. Wendy Jennifer Reus Gueorguieva
  8. Paula Hidalgo Sanuy

Suplents

  1. Bereniç del Pozo Blanco
  2. Juan Andres Sanchez Perez

Claustre universitari

Titulars

  1. Nina Grabuleda Rafart
  2. Jaume Boada Ramon
  3. Nuria Moreno Sanz

Suplents

  1. Koh Alicia Traid i Takase
  2. Anton Brunet Guasch

Juntes de Facultat: SEPC Clínic

Titulars

  1. Aitor Rubio Aguerri
  2. Elisa Lopez de Prado Castro

Consell d’Estudis: SEPC Clínic

Titulars

  1. Koh Alicia Traïd i Takase
  2. Nina Grabuleda Rafart
  3. Aitor Rubio Aguerri
  4. Núria Moreno Sanz

Claustre universitari

Titulars

  1. Clara Alegre Castella
  2. Pau Emili Muñoz Canyelles
  3. Isabel Soler Sancho
  4. Marina Ruiz Romeo
  5. Judit Corbera Pla

Claustre universitari

Titulars

  1. Hector Aznar Gomez
  2. Anna Barrera Duque
  3. Miquel Ortiz Rodriguez

Suplents

  1. Nil Pujado Lopez
  2. Xenia Garcia Tarrach

Juntes de Facultat: Alumnes de Química (ALQUÍ)

Titulars

  1. Miquel Ortiz Rodriguez
  2. Anna Pascual Fulquet
  3. Francesc Rubio Richarte
  4. Neus Arbos Labal
  5. Nil Pujado Lopez
  6. Aina Solsona Pujol
  7. David Buedo Castellon
  8. Anna Barrera Duque
  9. Hector Aznar Gomez
  10. Berta Bori Bru
  11. Adria Salido Pons
  12. Laia Bigas Pelaez

Consell d’Estudis: Alumnes de Química (ALQUÍ)

Titulars

  1. Aina Solsona Pujol
  2. Neus Arbos Labal
  3. Anna Barrera Duque
  4. Miquel Ortiz Rodríguez
  5. Berta Bori Bru
  6. David Buedo Castellon
  7. Francesc Rubio Richarte
  8. Anna Pascual Fulquet
  9. Adria Salido Pons
  10. Hector Aznar Gomez
  11. Nil Saumell Palacios
  12. Laia Bigas Pelaez
  13. Pablo Loza Delgado